czuje sie oszukana

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 27, 2011 5:45 pm

Meduz o darze bieguny :D

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 27, 2011 5:46 pm

masz dar przewidywania bieguny u siebie :D

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn maja 30, 2011 8:33 pm

Może kultury trochę.
Naiwna, nie oceniaj tak ludzi. Niektórzy dobrze jasnowidzą i słyszą i mogą Ci pomóc. Rockerowi dobrze wychodzą wyniki na wahadełku, wiem bo praktycznie zawsze mamy je bardzo zbliżone.
Niektórzy starają się pomóc, to są wyśmiewani i jak taki człowiek ma mieć chęci dalej pomagać skoro ciągle wytykacie mu coś że np to nie prawda, jak on to widzi i inne rzeczy, niektórych rzeczy nie jesteście w stanie pojąć, zrozumcie to wreszcie. A jeżeli nie wierzycie w takie coś, to po co w ogóle prosicie o pomoc skoro później twierdzicie że zostaliście okłamani ?
Mam nadzieję że dobrze wnioskuję po tym co tutaj zastałem i oczywiście nasz Astonmartin się odezwał znowu. Budujmy razem to forum, niech będzie takie jak dawniej, nauczyć się pozytywnie do siebie nastawiać, życzliwość przede wszystkim, uszanujcie drugiego.
Pozdrawiam :)

nietoperz
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 01, 2011 1:03 am

Post autor: nietoperz » pt lip 15, 2011 12:43 am

Przyszłość jest matrycą możliwości i w sumie z tego poziomu nie da się jej za bardzo przewidzieć. Można widzieć za mgłą jedynie jakąś opcję, w którą jeżeli osoba uwierzy której ta opcja dotyczy po przez swoją wiarę oddaje jej energię i ją tworzy w życiu realnym. Dlatego w żadnym wypadku nie należy bawić się w jakieś negatywne wizje, przewidywań chorób wypadków i tak dalej. Ponieważ jeśli wystąpią jesteśmy za nie po części odpowiedzialni. Na zakończenie taka mała sprawa do przemyślenia, czym były objawienia fatimskie, zwłaszcza dotyczące apokalipsy, czy w ogóle Bóg ma coś z tym wspólnego a może coś innego jest za nie odpowiedzialne.Strachem nie tworzy się miłości.Tam gdzie jest strach kończy się miłość, tam gdzie kończy się własne ego zaczyna się miłość.
W chwili obecnej wszystkie rzeczy są prawdziwe dla podmiotu który w nie wierzy.

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » pn lip 25, 2011 10:24 am

naiwna78, wcale nie znaczy ze wyzrozyla ci zle... moze dobrze ci zrobilo zastanowienie sie nad tym, ze moga byc jakies przykre konsekwencje twoich czynow, och jak to gornolotnie zabrzmialo, przepraszam ;) tak w skrocie, to przeciez, kazdemu wrozy sie tylko to co chce uslszec, takie potwierdzenie nie zlosliwosc, nie moze przeciez przyjac czegos, czego uslyszec nie cche, logiczne, a niby zapetlone. Milych wrozb i przewidywania przyszlosci ;p
jakiś podpis :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”