Prosze przeczytajcie

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
primechaos
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:00 am

Post autor: primechaos » czw sie 16, 2012 11:49 am

takainna pisze:tu ogólnie nie można prosić o rade bo co drugi albo śmieje się z danej osoby i wszyscy sie kłoco
chyba "kłócą"...

a uważasz, że Twoje posty są lepsze? bo z tego co tu widzę, tylko spamujesz temat.

Ktoś prosi a pomoc i rady a Ty odpisujesz kulawymi tekstami w stylu "jesteś silna, masz opiekuna, nie daj się ludziom i temu światu", no mamo, normalnie same konkretne rady :D

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » czw sie 16, 2012 12:46 pm

napisałam co czuje i wiem kto mi pomaga ty to rozumiesz a ty jesteś zwykły złośliwiec i krętacz a i lubisz oczerniać ludzi ale to juz wszyscy wiedza jeszcze gorszy niz szeptu bleeeee
moja samotność gorsza niż więzienie

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » czw sie 16, 2012 1:05 pm

takainna cos ciekawego do powiedzenia?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw sie 16, 2012 1:51 pm

Zachowujesz się jak małe dziecko które musi odbić " piłeczkę" ( mamo a ona to .... ) To są twoje słowa ze każdego traktuje jak dziecko i nie mieszaj tamtego wątku do tego. co do mojej niepełnosprawności to się pogodziłam zaakceptowałam i jest mi z tym dobrze. Gnębisz mnie bo co? potrafię od razu wstać z podłogi i iść dalej, ze się nie poddaje, ze mówię ze wszystko będzie dobrze? I jest , a to ze mam problemy z siostrą która się odwróciła bo sie nie zgadzamy ze dzieci powinny jeść obiad a nie ze podaje jajecznice, ze powinna płacić zaraz po wypłacie a nie ostatniego i często pożycza, i w jaki sposób powinno sie traktować alkoholika itp itd? To już nie jest moja winna tylko jej. Nie rozumie , ma inne zdanie to jej sprawa. skoro się odwróciła z tego powodu to dla mnie możne przez całe życie sie nie odzywać. Nie znasz problemów rodzinnych u kogoś wiec sie nie odzywaj jak np. u mnie.

fiesta przepraszam raz jeszcze za moje posty.

Magad uważna ze wszystkich traktuje jak dzieci, ze traktuje jakbyście byli nie spełnia rozumu. To są jej słowa i nigdy tak was nie traktowałam i nie mam zamiaru traktować , ale jeśli was obraziłam to przepraszam. Jakby co to piszcie na PW zawsze wam odpisze.

Nie potrafisz odpuścić, wyluzować wiec ja to zrobię. Przestanę pisać według twoje życzenia. Jest takie przysłowie mądry ustępuje głupiutkiemu. Zegnam Magdo.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » czw sie 16, 2012 7:00 pm

Fiesta, dopiero zauwazylam twoja wiadomosc na gg, ... nie siedze za czesto.

asiula, i jak tu z toba rozmawiac, jak sie po prostu nie da? Normalnie smiech na sali. Kto wspomnial o traktowaniu jak dzieci i tym podobne.. po prostu nie olaca sie do ciebie nic pisac, a tylko opuszczac twoje posty, i niniejszym tak bede robic (jak posty szeptu jakis tam wielorybek itp)

rocker, jestem zbulwersowana, ale zazwyczaj sie czerwienie z innych powodow ;)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw sie 16, 2012 11:21 pm

że wam się to jeszcze nie znudziło...każdemu, kto się wciąga w takie przepychanki gorąco polecam terapię ;)

Magda, uważaj proszę z osobistymi wycieczkami, zajrzyj do regulaminu. Nie przypominam sobie, żeby Asiula prosiła cię o analizę jej osobowości...a jeśli nie potrafisz choć na chwilę wyskoczyć ponad swoje ego, to lepiej zamilcz.

Po raz kolejny polecam też naukę pisowni polskiej, nie jest to trudne wbrew pozorom.

A jeśli naprawdę nie potraficie uszanować tematów założonych przez osoby proszące o pomoc i musicie je wykorzystywać do uzdrawianie swoich ego-traum, to może załóżcie osobny wątek? np. pt. "udowadnianie sobie swoich racji".
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » pt sie 17, 2012 8:05 am

roxane, jesli tylko moje wypowiedzi zauwzasz jakos "prywatne" wycieczki, to jestes bardzo stronnicza. A jak chcesz to sama zamilcz.

Nie wiem, co oznacza "zauwzasz" ;)))))

Dziękuję za pozwolenie, to miłe z twojej strony;)


Roxanne

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt sie 17, 2012 8:24 am

Hehehe :) Zmieniły się osoby, ale klimat ten sam :).

Fiesta: jest fajna stronka mojej bratniej duszy, która zajmuje się medytacją: http://mrkriss.net/ . Jest tam do pobrania darmowy e-book - poradnik o medytacji. Jeśli czujesz, że chciałabyś spróbować, to ta stronka może być pomocna.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pt sie 17, 2012 9:05 am

Conchita super stronka dziękuje
moja samotność gorsza niż więzienie

pyton
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 15, 2012 12:16 am

Post autor: pyton » pt sie 17, 2012 10:47 am

MadziaKK pisze:roxane, jesli tylko moje wypowiedzi zauwzasz jakos "prywatne" wycieczki, to jestes bardzo stronnicza. A jak chcesz to sama zamilcz.

Nie wiem, co oznacza "zauwzasz" ;)))))

Dziękuję za pozwolenie, to miłe z twojej strony;)


Roxanne[/color]
Roxanne, z wielką przykrością się czyta Twoje złośliwe uwagi.
Nie wiem skąd Ci sie to bierze, nie wnikam, jednak może poprosiłabyś Wlodka, by Cie oczyścil od negatywnych wpływów?
On to umie robić, na co są liczne świadectwa.

pyton, jak ty jesteś doskonale zorientowany na tym forum;) ciekawe, skoro jesteś tutaj dopiero kilka dni;)

Smutne, a nawet żałosne jest to , że "sekta" Włodka chce koniecznie opanować to forum. Nie możecie założyć własnego, skoro wasz guru ma takie efekty?
Jestem totalnie znudzona tym, co wyprawiacie. Parę mies. temu musiałam poświecić kilka dni na rozmowy z osobami, które uważały, że Włodek wyrządził im krzywdę.
Jeśli nie przestaniecie, forum zostanie zawieszone, bo nie dopuszczę do powtórki z rozrywki.
R

primechaos
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:00 am

Post autor: primechaos » pt sie 17, 2012 11:19 am

na moje oko to najlepiej wszyscy przestancie po sobie jechac i piszcie na temat :D

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt sie 17, 2012 2:32 pm

naprawde szkoda by bylo zeby cos zlego sie z tym forum stalo:(
ludzie opanujcie sie....
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

primechaos
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:00 am

Post autor: primechaos » pt sie 17, 2012 4:06 pm

a na pewno nic dobrego sie nie stanie jak ktos bedzie przychodzil z problemem i prosil o rady i otrzymywal odpowiedzi typu "bedzie dobrze".

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt sie 17, 2012 4:25 pm

wiem i masz racje
ja tego nie stosuje (w przypadku igulineczki)
ale ona to zrozumiala na odwrot...ze jestem przeciwko niej..
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

primechaos
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:00 am

Post autor: primechaos » pt sie 17, 2012 4:31 pm

bo tak to sie zawsze zaczyna, jedni wysylaja idiotycznie, nic nie wnsozace odpowiedzi - drudzy zdaja im z tego sprawe, tamci sie wyklucaja, ze ci co zwrocili im uwage sa wredni a pozniej to tylko flamewar zostaje z tematu :P

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt sie 17, 2012 6:19 pm

dokladnie tak
bo zeby komus poradzic to samemu trzeba ten proplem w zyciu przerobic
mam nadzieje ze igulineczka cokolwiek z moich porad wziela do serca
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pt sie 17, 2012 6:50 pm

moim zdaniem warto odłożyć na bok swoje poczucie racji i potrzebę udowadniania jej innym "doradzaczom" :)

Czasami potrzebne jest zastopowanie kogoś, zwłaszcza, jeśli należy do grupy nawiedzonych, robi wciski, uważając, że widzi to i tamto...a jego "porady" mają na celu zaspokojenie własnego niedowartościowania. Wtedy może to być niebezpieczne dla często bardzo młodych ludzi, którzy przychodzą tutaj często w ciężkiej traumie.

Ale po co robić to na ostro, tylko dlatego, żeby udowodnić np. Asiuli, że się myli?
Skoro jej coś pomogło, to się tym dzieli. Coś, co może jednemu się wydawać infantylne, wcale nie musi takim być dla innych. Gdyby każdy z nas był taki sam, byłoby cholernie nudno;)

A takie akcje to młyn na wodę tych o wiele mniej racjonalnych od Asiuli, żeby nie było, że jej adwokatuję ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt sie 17, 2012 7:05 pm

hmmm

najbardziej racjonalna az do bolu to ja tutaj jestem :roll:
i wlasnie za to mi sie obrywa ;[

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”