Witam :lol:

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
robercik101
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 29, 2012 1:17 pm

Witam :lol:

Post autor: robercik101 » ndz cze 16, 2013 7:26 pm

Jestem Robert w kwietniu skończyłem 18 lat (2 klasa liceum)
Tematem OOBE\LD zainteresowałem się w 1 klasie gimnazjum (przypadkiem znalazłem film z techniką Roberta Monroe), a ćwiczenia z nagraniami Bruce'a Moena rozpoczęłem od dziś :diabel:
Interesuje mnie informatyka

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz cze 16, 2013 7:40 pm

Cześć, jakieś wyjścia już masz za sobą?
Hmm a tak z ciekawości, czemu chciałbyś umieć wychodzić z ciała? :)

robercik101
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 29, 2012 1:17 pm

Post autor: robercik101 » ndz cze 16, 2013 7:53 pm

Rocker pisze:Cześć, jakieś wyjścia już masz za sobą?
Hmm a tak z ciekawości, czemu chciałbyś umieć wychodzić z ciała? :)
Na razie mi się nie udawało (próbowałem wszystkich technik), teraz postanowiłem że nie mam nic do stracenia i popróbuję tych nagrań
Chciałbym pozwiedzać niefizyczne obszary i udowodnić sobie że coś istnieje po drugiej stronie ;) Zaciekawiło mnie również odzyskiwanie

PS:
Nie wiem czy to dobry temat na takie pytania ale robiłem dziś ćwiczenie trzech relaksujących oddechów (2 razy) i teraz czuje jakby całe moje ciało było gorące do tego dużo się pocę, czy to normalne?

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz cze 16, 2013 8:00 pm

Wtedy zwiększa się przepływ energii w ciele i efektem jest odczucie ciepła :)
Aczkolwiek nie przepadam za tymi trzema oddechami. Wole to po swojemu zrobić ;).

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr cze 19, 2013 6:17 pm

witam cie cieplutko :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » pt cze 21, 2013 3:48 pm

robercik101 pisze: PS:
Nie wiem czy to dobry temat na takie pytania ale robiłem dziś ćwiczenie trzech relaksujących oddechów (2 razy) i teraz czuje jakby całe moje ciało było gorące do tego dużo się pocę, czy to normalne?
Tak, to normalne gdy za oknem mamy 32 st. C. Też moje ciało jest gorące i się pocę ;)
Najpierw wiara, później dowód.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pt cze 21, 2013 6:19 pm

U nas jest 38:)

Robert, część osób odczuwa gorąco, część zimno, cześć ziewa (co jest też symptomem podniesienia poziomu energii b. często), część widzi kolory...niektórzy mają dreszcze, a jeszcze inni mają głupawkę...i wiele wiele innych symptomów.

Czy to normalne?

Pytanie co bierzemy za normę ;)

Bezcenna jest TA chwila kiedy uznajemy, że nasze doświadczenia jest the best, bo jest NASZE.

Każdy ma wybór, oczywiście możemy zawsze pytać, czy dobrze doświadczamy, a wtedy ktoś, kto musi sobie podkarmić ego nam odpowie, że np. lepiej jest inaczej ;) a my będziemy wg wskazówek korygować swoje doświadczenia.

Pytanie co jest naszym celem ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”